Michal Šrajer

Budúcnosť organizácií

Vypredané

Ak chcete prísť, napíšte nám na lta@lta.sk. Ak sa uvoľní miesto, dáme vám vedieť.

12. 2 2019 Banka Žilina, Legionárska 1, Žilina
Max. 60 účastníkov
Plodná diskusia
Komunita skúsených podnikateľov

Prečo prísť na diskusiu

s Michalom Šrajerom?

Prelomová kniha Budúcnosť organizácií belgičana Frederica Lalouxa vyšla nedávno v češtine a odvtedy rozmýšľame ako kúsok z nej dostať ku nám. Frederic žiaľ verejné vystúpenia zarputilo odmieta.

Pritom jeho kniha je podrobným manuálom ako vybudovať organizáciu, ktorá je v súlade so stavom vedomia súčasného človeka. Organizáciu, ktorá nestojí na hierarchii, princípe "cukor a bič" a manažérskej kontrole, ale firmu postavenú na zdieľanom zmysle, hodnotách, vnútornej motivácii a sebariadení.

Prečo sme Michala pozvali?

"Michala som stretol v časoch, keď ešte rozbiehal Inmite. Už vtedy mal na riadenie firmy pohľad, ktorý nebol u nás bežný a o pár rokov predbiehal dobu. Preto, keď som sa minulý rok dozvedel o jeho ceste okolo sveta za firmami, o ktorých píše aj Frederic vo svojej firme, musel som ho pozvať. Po odchode z Avastu, zbalil celú rodinu a vybral sa na cesty nielen po zaujímavých miestach, ale aj firmách.

V každej z nich vyspovedal majiteľa, šéfa alebo inú kľúčovú postavu. Čo mu to dalo? Čo zaujímavé si v týchto firmách všimol? Je v nich určitý opakujúci sa prvok? Čo by dnes vo svojom podnikaní robil inak?

Veľmi sa teším, že prijal moje pozvanie. Nikdy som nemal šancu prebrať s ním tieto témy/otázky v kľude. O to viac ma teší, že pri tom nebudeme sami, ale aj vy.""

Michal Poppe

Kto je Michal Šrajer?

Happiness@work

Michal Šrajer sa pred deviatimi rokmi stal prvým Chief Happiness Officerem v malej začínajúcej firme Inmite, ktorá vyrástla a akvizíciou sa pred pár rokmi stala súčasťou Avastu. Aj tam pokračoval na pozícii CHO, ale už v omnoho väčšom merítku. Teraz je na voľnej nohe a jeho misiou je naďalej to, na čom pracoval niekľoko posledných rokov - chcel by čo najviac pomôcť ľuďom, aby mohli byť ľuďmi aj v práci. Aby skrátka v práci mohli rásť, dosahovať zmysluplných výsledkov a tráviť čas s ľuďmi, s ktorými si rozumejú.

Čo zažijete?

Držíme si jasný formát podujatí
Stretneme sa 12. 2. 2019 v Banka Žilina
16.30
Registrácia
17.00
Moderovaná diskusia Medzi Michalom Poppe a Michalom Šrajerom
18.00
Prestávka
18.20
Druhá časť diskusie V nej môžete klásť svoje dotazy, prejdeme otázky zo Sli.do atď.
19.30
Predpokladaný koniec Presný čas závisí od počtu dotazov a atmosféry, ktorú sa nám podarí spoločne vytvoriť.
20.00
Neformálne posedenie Presunieme sa do neďalekej reštaurácie Dr. Hunger
Max. 60 účastníkov

Len tak je možné naozaj diskutovať a stále má každý šancu zapojiť sa - kvalita diskusie a príjemná atmosféra sú dôležitejšia ako kvantita.

Poctivá príprava

Pred každou diskusiou si robíme hĺbkovú rešerš, všetko prejdeme s hosťom a vždy vopred zisťujeme, čo zaujíma účastníkov.

Plodná diskusia

Moderovaná diskusia medzi moderátorom a hosťom (cca. 45-60 min.). Potom prejdeme otázky účastníkov, u ktorých sa väčšinou diskusia rozbehne na plné obrátky.

Bez záznamu

Zámerne diskusie nenahrávame a ani nerobíme live prenosy. Sme presvedčení, že len tak môžeme diskutovať otvorene a ísť naozaj do hĺbky.

Atmosféra

Po každej diskusii pokračujeme na neformálnom pive a pri dobrom jedle. Za tie roky nám vďaka tomu vznikla okolo diskusií fajn komunita

Komunita

Okrem zaujímavého rečníka spoznáte aj množstvo podnikateľov, ktorí riešia podobné témy ako vy.

Časté otázky

Je lepšie sa opýtať, ako ostať ticho

Vy sa pýtate, my odpovedáme

Najčastejšie sa nás pýtate tieto otázky. Ak vás zaujíma niečo iné, kľudne nám napíšte alebo zavolajte. Najmä v deň diskusie je lepšie nám volať. Ďakujeme.

Kontaktujte nás

Banka Žilina sa nachádza priamo v centre mesta neďaleko OC Mirage, hneď vedľa novej Synagógy (bývalé kino Centrum). Mapu nájdete na stránkach samotnej Banky.

Parkovať môžete priamo v Banke. Vedľa budovy sa nachádza vjazd so závorou, ktorú vám po zazvonení ochotne otvoríme. Parkovanie je v cene vstupného.

Samozrejme, v cene vstupenky je aj občerstvenie - káva, čaj, voda, vynikajúce bezlepkové koláče a slané pečivo.

Pri stornovaní účasti 6 dní (vrátane) a viac pred stretnutím, vám bude vrátených 100 % zaplatených peňazí alebo si môžete vybrať účasť na inom stretnutí.
Pri stornovaní účasti v čase 5 dní a menej pred stretnutím (deň stretnutia až 5. den pred stretnutím), prípadne ak sa stretnutia vôbec nezúčastníte, bude uplatnené 100% storno bez náhrady.

Ak ste nenašli odpovede na vaše otázky, kľudne nám napíšte alebo zavolajte.

Kontakujte nás

Radšej volajte, maily sú občas na dlho

Organizátori

Ve dvou se to lépe táhne :)

eGram s.r.o., Lietavská Svinná 417, 01311 Lietavská Svinná, IČO: 47586281

HOUR, spol. s r.o., M. R. Štefánika 836/33, 010 01 Žilina, IČO: 31586163

Faktúru za objednanú vstupenku vystavuje spoločnosť eGram s.r.o.

Alenka Pacherová +421 905 275 943‬ Organizačné informácie
Michal Poppe +420 774 956 955 Obsah, formát, rozvoj
Peter Steinhübl Partnerstvo, propagácia, obchod