Peter Furmaník Je možné v roku 2017 ešte ušetriť na daniach a odvodoch?

Peter Furmaník

Peťo píše úspešný blog Ľudskou rečou, v ktorom ľudskou rečou vysvetľuje účtovné a daňové zákony. Postupom času sa stal jedným z top odborníkov na túto oblasť v SR a pravidelne prispieva do Trendu či odborných príloh Hospodárskych novín. Je autorom e-kníh Ako na daňové priznanie k DPH ľudskou rečou a Ako správne vystaviť faktúru. Prispieva aj do odborných seriálov eTrendu Účtovanie v podnikaní, Malá škola DPH a ďalších.

Prečo sme Peťa pozvali?

"Pretože rozpráva a píše ako človek, ľudskou rečou. Je mu rozumieť. Vo veľa oblastiach účtovníctva vie ísť do veľkej hĺbky a detailov. Pritom tieto znalosti vie bez problémov pretaviť aj do praxe. Veľmi podrobne a pozorne sleduje novinky v daňovej i účtovnej oblasti. Rozmýšľa v súvislostiach a často nájde riešenia, ktoré na prvý pohľad nie sú vidieť.

Je na ňom vzácne, že rozumie aj dokladom zo zahraničia. Nemá problém s ich zaúčtovaním, určením DPH a ďalšími prvkami, ktoré sú pre mnohých účtovníkov starej školy tabu. Viem o čom hovorím, bol som jeho klientom niekoľko rokov.

Spolu s Jozefom Mihálom a ďalšími pár jednotlivcami podľa mňa patrí medzi top odborníkov v tejto oblasti."

Michal Poppe

Čo sa na stretnutí dozviete?

Je možné v roku 2017 ešte ušetriť na daniach a odvodoch? Áno aj nie :) Pripravte sa, pôjdeme do hĺbky. Prineste si otázky, poznámky a zoberte aj účtovníčku.

back to top