Róbert Vlach Ako podnikať a uspieť na voľnej nohe?

Róbert Vlach

Diskusný večer s Róbertom Vlachom, zakladateľom portálu Na volné noze a autorom rovno-menného best-selleru. Autorom prvej knihy v českom jazyku, ktorá je "kompletným návodom" ako podnikať a uspieť ako freelancer.

Robo sa podpore freelancerov a podnikania venuje viac ako 17 rokov a v tejto oblasti patrí medzi špičku. O podnikaní rozpráva otvorene a priamo - videl mnoho úspešných aj neúspešných príbehov. Stretnutím s ním sa vyvarujete mnohým slepým uličkám a naopak niektoré veci vám pomôže urýchliť.

Budete môcť klásť otázky a pýtať sa. Ísť do hĺbky.

Psát doporučení na Roberta je jako nosit sovy do Athén. Pomohl tolika podnikatelům a maká pro podporu volnonohářů natolik, že jej snad musí znát každý, kdo o podnikání byť jen chvíli přemýšlel. Pokud však mohu napsat i své osobní doporučení, pak tedy vězte, že: Vše, co jste slyšeli o jeho profesionálním přístupu, rozvoji komunity, hluboké znalosti problematiky a schopnosti naslouchat dříve, než promluví, aby to dávalo hlavu a patu, je pravda.

Petr Pouchlý (Court of Moravia)

Prečo sme Roba pozvali?

"Roba som prvýkrát stretol v roku 2007. Vtedy ešte mladé chalanisko, ktoré sa vrátilo z programátorskej eskapády v Španielsku. Vrátil sa však s jasnou víziou vytvoriť portál podporujúci podnikanie ľudí na voľnej nohe. S jasnou víziou združiť týchto ľudí do komunity, ktorá sa bude vzájomne poznať, stretávať a pomáhať si. S víziou propagovať samostatné podnikanie a pomáhať ľuďom, ktorí sa do neho pustia.

Pár rokov som o ňom nepočul, aby som potom zistil, že sa mu to všetko podarilo. Robo dnes patrí medzi najuznávanejších odborníkov v oblasti podnikateľského poradenstva v ČR. Desiatkam jednotlivcov a malých firiem pomohol so stratégiou, procesmi, definovaním značky či marketingu a ďalšími veľmi dôležitými vecami."

Michal Poppe


KÚPIŤ VSTUPENKU

Čo sa na stretnutí dozviete?

  • Ako sa vyvarovať chybám pri začiatku podnikania?
  • Ako riešiť problémy rastu? Čo robiť, keď neprestávate stíhať - zvyšovať ceny alebo radšej nové zákazky odmietať? Občas sú tieto rozhodnutia ťažké. Prejdeme si ich.
  • Ako svoje podnikanie strategicky rozvíjať?
  • Ako pristupovať k cenotvorbe či isteniu pohľadávok?
  • Ako pristupovať k otázkam finančného riadenia?

Ďalšie zaujímavé informácie

back to top